دجّــــــــــــــــــال


بسم الله الرحمن الرحیم

دجــــــــــــــآل قسمت اول

دجّال کلمه ی معروف در میان اهل ایمان است و آنانیکه ایمان به مبده و معاد دارند عقیده و ایمانشان بر این است که در انتهای عالم ظهور دجّال حتمی است.

ساده اندیشان اسلامی دجّال را به انسانی تعبیر می کنند که گویا چشمی در وسط پیشانه دارد و دارای الاغی هست
 که شرق و غرب عالم را توسط  او طی می کند و ...... که البته گفته ها در این زمینه بسیار است و نظرهای گوناگون
و اندیشه های فروان و تحلیلهای زیادی در باره دجّال مطرح شده است.
.

امید است که دوستان در تعقیب دجّال تلاش کنند تا باشد که از فریب و نیرنگ های او در امان بماند.

دجّال چیست؟ و کلمه دجال را باید چگونه تعریف کرد؟

اینجانب مطالبی را که در پیرامون دجّال در خدمت دوستان می نگارم
که البته , بر خواسته از اندیشه ی انفرادی من است
و بر این عقیده
استوار هستم که دجّال انسان انفرادی نیست که در وقت معین قیام
کند و دهکده جهانی را یک مراتبه فتح و اشغال نماید , بلکه دجآلانی
را باید در قالب گرو و حزب تعریف کرد که برای رسیدن به اهداف برتری
جوی و سلطه پیدا کردن بر جامعه جهانی آهسته آهسته به پیش
میروند..

دجّالان ریشه های اقتصادی و بنیاد در آمد را در دست گرفته اند  و با تبلیغات بیش از حدّ , ریشه ی قلبهای عده ی را
متزلّزل و آنان را به بهانه های گوناگون و مختلف و نشان دادن زرق و برق های دنیایی به سوی خویش می خوانند.

امروز آثار , رفتار و کردار ها و خواسته های بین المللی دجّلان هویداست و در جامعه جهانی فوق العاده نقش خویش را آشکار ساخته اند. و در هرزمینه می تواند گفت که آثار شوم دجّال در آن دیده می شود و حتی در داخل اعتقادات عده ی نیز تحت عنوان عالم دین نقش داشته و دارند و لذات که اگر فتواهایی دور از عقل در زمینه قتل عام انسانها صادر می شود دال بر نفوس آنان در جامعه مسلمین , یهود و مسیحیّت می باشد که چگونه برای رسیدن به اهداف و مرام ضد انسانی شان حتی از طریق روحانیت مزور نیز وارد میدان شده اند.

 ولذاست که در هرکجای از جهان , اگر فتنه ی برپاست باید جستجو نمود که نقش دّجال در آن چگونه عملی شده است.

و امّا معنی کلمه دجّال

معنی واقعی کلمه دجّال حیله گری و نیرنگ است و ریشه دجل به معنای دروغگوی و حیله
گری است و دجّالان همیشه از دروازه های فریب وارد میدان می شوند و برای تخریت جامعه بشری بدترین اندیشه را در سر دارند و بر اساس پلانهای طرح شده و نفشه های گوناگون کوششان بر این است که باید انسان از اصالت انسانی شان فاصله گیرند و روح و روان آنان تخدیر شوند , عزّت و شرف آنان لگد مال و غیرت و مردانگی از آنان گرفته شوند و زنان شان حرمت و کرامت زنانگی خویش را از دست بدهند.

در مرام دجّالان زنان باید آلت و بازیچه قرار گیرند در کاباره و کازینو و تیاتر و میدیا باید از وجود زن بهره برٌده و زنان را باید وارد بازار تجارت نمود تا باشد که برای رسیدن به اهداف کلان و تسخیّر دژهای محکم بشری چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ اعتقادات دینی ریشه های جامعه بشری را خشکاند و یا تسخیر نمود.

و امّا یک حدیث

براساس روايتي منسوب به امام علي(ع) بيشتر ياران دجالی كه به جنگ و ستيز با حضرت ولي عصر(عج) خواهند  پرداخت، از افراد ناصالح و آلوده خواهند بود و آنان شال و ردايي سبز رنگ بر سر و شانه هاي خود خواهند افكند: بحار الانوار، ج52، ۱۹۳ به قلم اللهیاری......  ادامه دارد.....بقلم اللهیاری

دجال: قسمت دوم

عرض کردم که دجال نمادیست از سیا پروری و جریانیست که در آن جز خدعه و نیرنگ بیش نیست و امروز از حرکات قریب به اکثریت پیداست که دجال با نشان دادن زرق و برقهای دنیایی جهانیان را به سوی خویش فرا خوانده و با اراء طرح ها و پلانهای تخریبی و نا امنی و با ایجاد جدال و فتنه و نفاق خانمان سوز , دهکده جهانی را که متعلّق به همگان است را ناامن ساخته اند.

تجاوز آشکار به حریم کشورها به بهانه ی دفاع از حقوق بشر و ایجاد رعب و وحشت در میان جامعه ی جهانی برای چپاول سرمایه های مردمی و ایجاد انواع و اقسام بیماریهای ساختگی مانند انفلوانزا و غیره برای سود و درآمد کلان از طریق آن , و ترغیب بشریت به سوی ناروایها مانند سکس و اختلاط زن و مرد در انزار عموم و تشبه مردان به زنان و زنان به مردان و زمینه سازی ازدواج های منحرف و خلاف فطرت انسانی یعنی ازدواج مردان با مردان و زنان با زنان و تجاور به حریم خانواده و فامیل و من جمله تجاوز پدران به فرزندان خودشان و..... که از جمله مصیبتهای بزرگ و بی شمار امروز دنیای ماست.

تمام مصیبت و اندو و غصّه های موجوده هر اجتماع در تمام گوشه و کنار دنیا در سایه نیرنگها و فریبهای دجّالان زمینه سازی می شود و از میدیا و برنامه های تبلیغاتی سینما و تلویزون بهره برده و خواسته های شوم شان را بر بشریت تحمیل می کنند.

امروز همه شاهد برآنیم  که عوامل فتنه و مختریعین جنایات چگونه بر اندیشه و افکار مردم متمدن امروزی مسلط شده اند و از بشریت در سایه علم چیزی ساخته اند که حتی بدتر از دوران بربریت می توان شمرد و از همه اینها بدتر که در ذات خود مصیبت بزرگ جهانی محسوب می شود , دنیای متمدن غرب است که در سایه جهل , حسادت و نیرنگ و فریب شیطانی , در مکیدن خون مردم جهانیان مشغولند.

دنیای ظاهری ما دهکده بیش نیست که این هم خودش جزء از علایم آخرالزمان محسوب می شود و امام صادق علیه السلام پیشوای ششم شیعیان جهان فرمودند که در نزیدکیهای انقلاب جهانی , جهان به هم نزدیک می شود و اگر , تخم مرغی را در غرب جهان بگذارند در دنیای شرق آن را همانگونه که هست خواهند دید.

دنیایی تمدن امروزی زمینه ساز بهترینها در عصر حاضر نیز هست که مورد تقدیر می باشد , امّا در قبال از وجود آثار علمی امروزی بدترین استفاده ها را هم می کنند که در واقع بعضی پیش آمدها حتی مایه ننگ بشری می شود که البته ما نام آن را می گذاریم انحطاط بشر به رهبری دجّالان در عصر اتم. بقلم اللهیاری ..... ادامه دارد بقلم اللهیاری

دجال کیست و عوامل آن کیانند : قسمت سوم

در سخنان گذشتگان این جمله پیدا بود که می گفت در آخرالزمان قند و حلوای مطرح است که دجال ها به دنبال دارند تا که توسط آن به فریب مردم مشغول شوند. این سخنان معنی دار چهل و پنج سال در گوشهایم طنین انداز بود از آنجایکه ذهن بچگانه ام مرا وادار در شنیدن سخنان موسفیدان می کرد در مجالسها بیشتر علاقه داشتم که بدانم دجّالان چکاره هستند؟ و آنها چرا این همه قدرت را دارند که با فریب و نیرنگ در مقابل دین و ایمان جامعه بشری صف آرایی می کنند و در عینحال آشکارا در برابر قدرت لایزالی خدا نیز قد علم می کنند؟

امروز نظر به گفته های گذشتگان پدیده شوم و شیطانی دجّالان در جهان آشکار شده است و ازغرب عالم  الی شرق را به بهانه های گوناگون در اختیار دارند و آن قند و حلوای مطروحه نیز جامه ِی عمل پوشیده و وعده و وعیدهای که در ارتباط با دیموکراسی داده می شود را , ما با دیده ی  دل لمس و با چشم ظاهر نیز آن را شاهدیم این بلا را ما در افغانستان , ایران و سایر کشورها به وضوح می بینیم که دشمنان بشریت برای نابودی فرهنگ و دین و ایمان مردم چگونه وارد می شوند.

در اغتشاشات تهران وجود هشت زن عامل همه ی فتنه ها بود که به پشتیبانی دجّالان وارد میدان شده بودند و با حرکات تند و داغ خویش عملاً از خواسته های شیطان حمایت می کردند و بلای را در جامعه ی ایرانیها خلق کردند که در آن هم خسارات روحی وارد شد و هم مالی و جانی.

در اکثریت کشورها برای بلعیدن سرمایه های ملی آن سرزمین اولین اقدامی که دجّالان آن را داغ  مطرح می کنند حقوق زنان می باشد و این موضوع را آنقدر با شور و فغان تبلیغ می کنند که گوی بیچاره تر از زنان در همه عالم کسی نیست , در حالیکه در همه ی کشورهای فقیر و غنی در اثر خیانت و چپاول هستی و ضایع ساختن حقوق طبیعی بشریت نه مردان به حقوق انسانی شان رسیده اند و نه زنان.

در کشوریکه تمدن ظاهری دارد که در آن زندگی می کنم نظر به تجربه ی عملی از آنجایی که شاهدم از لحاظ حقوق انسانی , 70 درصد مردم این سرزمین از حقوق انسانی خویش محرومند و در اکثریت موارد زنان بشترین ضرر ها را از لحاظ حقوقی متحمل می شوند و بطور خلاصه هفتاد درصد مردم در این کشور بردگانی محسوب می شوند که برای سی درصد دیگر از وجود خویش مایه بگذارند.

لذاست که در دایره حرکت دجّال اکثریت قاطع قربانی ها را زنان متحمل می شوند و این زنان هستند که با زود باوریهای خویش هر حکمی را نا سنجیده می پذیرند و به آن جامه عمل می پوشانند.

بر اساس نقش زنان در امور اجتماعی از مسیر منفی آن که دجّالان برای رسیدن به اهداف شیطانی شان از آن بهره های سیاسی و لذّات شهوانی را می برند را باید پذیرفت که اکثریت 90 درصدی تبلیغات کالا و کمرشالها برای فروش این زنان هستند که باید برهنه شوند و برای تبلیغات وارد میدان شده و از اندام خویش مایه بگذارند تاکه زمینه فروش را مساعد ساخته و جیب ارباب را لبریز پول سازند , این مصیبت سنگین نظام خانواده ها را بهم ریخته و عاطفه انسانی را لگدمال و احترام والدین را نیز کاملاً مخدوش ساخته است.و لذاست که زنان امروز در کشورهای پیشرفته بیچاره ترین قشریست که باید هم خودشان به حالشان گریه گنند و هم چشمان بیدار دلان برای این همه بی حرمتی بگرید.

پس جریان دیموکراسی از نوع دجّالان حیله بیش نیست و برای اینکه زنان شرقی را نیز مانند خودشان کنند اینک اشک تمساح را به صورت دارند تا که زنان مسلمانان را نیز برهنه سازند.

در آینده نقش تخریبی گروها و احزاب های سیاسی مانند طالبان و غیره را مترح خواهم نمود که چگونه دجّالان از وجود این گروها برهره های سیاسی را می برند........ ادامه داردبقلم اللهیاری

دجّال کیست؟ و عوامل آن کیانند؟ قسمت چهارم

وعده داده بودم که در باره احزاب و گروها در جامعه اسلامی مطالبی را داشته باشیم و در پیرامون فتنه ها و نقشه های شوم و شیطانی دجالان گپی به میان آوریم تا باشد که واقعیت ها آشکار شود.در این زمینه مدافعین هم ممکن وجود داشته باشند , ولی فطرت سالم حقایق پشت پرده های موجود را در نظام موجوده جهانی درک می کنند و میدانند که دجّال در کدام لباس بحران ساز است.

در این اواخر کتابی را در پیرامون ایجاد فتنه در کشورهای اسلامی در سایت معتبر انگلیسها پخش شد تهت عنوان Confessions of a British spy and British enmity against Islam

http://www.sunna.info/antiwahabies/wahhabies/htm/spy1.htm امید که فرزندان قوم آنانیکه در دنیایی انگلیسی زبانان زندگی می کنند این سایت را به دقت بخوانند و خودشان مطالب را زیرو رو کنند و آن وقت اگر پای دفاع از دجّال پیش آمد در در پاسخگوی در خدمتیم و در دفاع از متن دین ممکن اگر خدا توفیق داد از خود و ایمان دینی خود دفاع خواهیم کرد.

نگفته نمامد که چاپ فارسی کتاب نیز میسر است که البته بدست ما نرسیده است.

جنایات برتانیا در کشورهای اسلامی از طریق سلام تی وی www.salaamtv.com پخش گردید که البته فوق العاده عالی بود و ممکن در تماس با سلام تی وی تحت عنوان برنامه های داکتر صحافی آیپاد آن نیز به زبان فارسی بدست آید.

در این زمینه تکرارً به عرض عزیزان رسانیده می شود که اهداف ما در ارتباط با دجّال های عصر حاضر روشنگری بیش نیست و اینکه چرا بشریت گرفتار بدبختیهای روز افزودن شده اند و می شوند را باید دانست و ریشه یابی کرد....... ادامه

بقلم اللهیاری

دجّال کیست؟ و عوامل آن کیانند؟ قسمت پنجم

یکی از مشکلات بسیار بزرگی که دامن بشریت را سفت گرفته است تأید عملیست که عده خود را در ارتباط با آن بر حق دانسته و با اراء انواع و اقسام حیله ها برتری را از آن خود میدانند.

اینها کسانی هستند که تحت عنوان مأمورین و رسالت بردوشان دجّال بزرگ ,  همیشه با اندیشه مخّریب وارد عقاید مردم می شوند و با طرح منفی ها دین و ایمان مردم را زیر سوال می برند. خدای سبحان , اینها را عوامل فتنه دانسته که برای اربابان و شیاطین قلم می زنند و تبلیغ می کنند و درجمع با ابتکار دجّالان بزرگ مردم را از صراط اصلی به بیراه برده و از نور بتاریکی دعوت می کنند.

لذاست که آیه 257 بقره را خدا سبحان برای هویدا ساختن چهره های منفور دجّالان به بشریت عرضه داشته است تا باشد که همه بدانند که خواسته خدای جلیل برای هدایت بشرچیست و درقبال خواسته های دشمنان بشریت بر کدام محوراستوار است.

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ كَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ. بقره 257

خداوند، ولىّ و سرپرست كسانى است كه ايمان آورده اند; آنها را از ظلمتها خارج ساخته، به سوى نور مى برد. ولى كسانى كه كافر شدند، اولياى آنها طاغوتها هستند; كه آنها را از نور خارج ساخته، به سوى ظلمتها مى برند; آنها اهل دوزخند و جاودانه در آن خواهند بود. . دزاین قسمت نامه های اعتراضی را بخوانید.

دجّال در افغانستان دنبال عوامل خود هستند

ما بار بار خدمت دوستان مطرح کرده ایم که استکبار جهانی برای خوشبختی مردم افغانستان گام بر نمیدارند و اظهار داشته ایم که دشمنان مردم افغانستان دنبال عواملند تا باشد که از طریق آن به چپاول سرمایه های مردم افغانستان مشغول شوند.

در تاریخ سه ده ی اخیر در افغانستان شاهد حزب خلق و پرجم در افغانستان بودیم و این گروها از بدترین افراد این مرزبوم بودند که هم لکه ننگ در دامن اسلام بودند و هم در دامن پشتونها و تاجیکها و اینها بودند که با دعوت روسهاها در افعانستان کشور را در بست فروختند.

بعد از فرار شیطانی مانند روسها , بازهم اینها بودند که در طول سی سال جنگ خونین داخلی را راه انداخته و ریشه های غیرت و مردانگی مردم خویش را خشکاندند و عواملی مانند طالبان را بر مردم مسلط ساختند.

طالبان: عواملی که نمیدانستند چه می کنند؟ این جاهلان کسانی بوده و هستند که ضربات سنگین خویش را در سایه نام دین بر پیکر ملت نیمه جان افغانستان فرود آورده و نتیجه آن شد که سرک ها را برای دشمنان افغانستان پاک سازی کنند و راه ورود را برای شیطان جهانی مساعد سازند  و سپس مأموریت خویش را به حامد کرزی بسپارند.

کرزی خان نیز با سر سپردگی کامل به آمریکا , اینک غلام  بی اختیار سرنویشت کشور را به دجّالان سپرده و شاهدیم که عمر او نیز کم کم به پایان رسیده و دشمنان مردم افغانستان که همان استکبار جهانی باشند در سدد آن است که بار دیگر خونین ترین و جاهل ترین قوم را بنام طالبان بر سر نویشت مردم افغانستان مسلط سازد. در این زمینه قضاوت با خوانندگان عزیز. بقلم اللهیاری.

افغانستان میدان تاخت و تاز دجّالان جهانی

نامه از کابل

مقالات سایت صدای هزاره جات را در پیرامون دجّال کیست؟ و عوامل آن کیانند؟ را بدقت خواندم مطالب خوبی را در گرد و اطراف جریان موجوده جهانی از جمله تجاوز به حریم جامعه امروزی تحت عنوان حقوق بشرمطرح کرده اید که البته آثار قلمی شما بسیار آموزنده است.

برادران و خواهران عزیز:

شماها که در دنیایی خارج پهلو گرفته اید ممکن به ظاهر آرامش روحی و جسمی را لمس نماید و لقمه غذا از گلون شما به آسانی و براحتی عبور کند و با همبرگر و استیک نیز آشنایی پیدا کرده و راه های دیزنی لاین و پارک و بوستان هارا نیز به خوبی پیدا کرده اید و از ساز و برگ و دانسهای شما در یوتوب پی به عمل شماها برده و سایر خوش گذرانی ها را نیز نصیب هستید که نوش جان تان باد , ولی از اینکه شاهد رشد فساد , انحطاط و بیچارگی و قتل عام مردم خویش در داخل افغانستان نه می باشید حق دارید که از دیموکراسی و برهنگی های زنان و شرب خمر و کاباره و دانس خانه های آن دیار دفاع نماید و دنیای استکبار را به ظاهر مورد ستایش قرار دهید.

 امروز , این مردم ستمدیده افغانستان هستند که درست در میان دو جریان تحت عنوان برزخ عینی و آشکار بنام لشکر طالبان,القاعده و قشون دجّالان آمریکا و اروپا قرار گرفته و با امواج حمله خودکش ها و بمبگذار های کور و بی هدف و حملات عمدی هوایی و زمینی دشمن رو برو هستند و آرامش بطور کامل از مردم افغانستان مظلوم سلب شده است.

مردم افغانستان دجالان را که در یک تن و دو لباس قرار دارند را با دیده دل لمس می کنند و با چشم ظاهر خویش شاهدندکه دشمنان بشریت چگونه تحت عنوان دین و دیموکراسی در افغانستان سر می برّند و پُست بدن انسان ها را زنده زنده می کنند و خانه ها را بر سرشان ویران می کنند و منابع هستی و سرمایه کشور شان را به غارت می برند.

طالبان و القاعده کیانند؟ و بنیانگذاران این لشکر شوم را چه کسانی پایه گذاری کردند؟ مگر وزیر خارجه آمریکا خانم کلینتون بی شرمانه اعتراف نکردند که در ایجاد طالبان و القاهده در افغانستان اشتباه کردیم؟

پس امروز آنچه که بر سر مردم افغانستان سایه افکنده است عمکرد دجّالان بزرگ یعنی آمریکا و اروپاست و در قبال هم گروهای دینی نیز تحت عنوان طالبان و القاعده می باشند که اربابان قدرت , آنان را برای راه سازی و تعمیر جاده برای اشغال افغانستان در خدمت خویش گرفته اند و از وجود نادان ترین و بیچاره ترین آنان که به خیال خود دنبال بهشت هستند و با حمله انتحاری می خواهند بهشت را بدست بیاورند , به نفع خویش بهره می برند.

دوستان من:

دجالان را اگر می خواهید بشناسید بیاید در افغانستان , و امروز آن قند و حلوایکه مطرح بود را , ما در افغانستان به چشم خویش می بینیم و شاهدیم که دشمنان بشریت چگونه از حیله و نیرنگها برای فریب فرزندان افغانستان استفاده می کنند و وجود بچه های قوم را به خربات خانه های ویران شده که آثار شوم شیطان می باشد , می کشانند و تحت عنوان دیموکراسی و آزادی خواسته های شان را بر نفس نونهالان ما تحمیل می کنند.  

از طرف دیگر اسلام ستیزی و حرکات بر علیه دین و ایمان مردم است, طالبان و القاعده بهترین وسیله برای اسلام ستیزی قرار گرفته و این گروی شوم که خود عوامل استکبارند امروز کاری کرده اند که در اندیشه نسل نو و کهنه مردم افغانستان دین و اسلام یعنی کدورت , حسادت و کینه و قطع دست و پا سنگسار جلوه کنند چون همه می بینند که دارندگان مذهب طالبانی و القاعده مطابق امر اربابان چه می کنند و چه بلای بزرگ را در افغانستان تحت عنوان دین و اسلام بر سر مردم بوجود آورده اند.

حال آیا به نظر شما آنچه را که استکبار جهانی در افغانستان ایجاد کرده اند عمل دجّال گونه نیست؟ اگر هست پس امروز این دجّالان حرفه هستند که هم در سایه دین و اعتقادات مذهبی وارد شده اند و هم در سایه دیموکراسی و آزادی در حالیکه آرمان هردو یکی و آن فقط و فقط نفی خدا , حق و اسلام ناب محمدی در کشور به اصطلاح اسلامی افغانستان.

بیشتر از این چه عرض کنم فقط همین قدر باید قبول داشت که همه ی آنچه که بر ما مستولی شده است حاصیل دوری ما از خدا و روز واپسین می باشد و این امر باعث شده است که هم از ایجاد و خلّاقیت عقب بمانیم و هم از رسیدن به قله معرفت و دانش , و امروز این جهل و نادانی خود ماست که دشمنان از آن بهره می برند و به بهانه های مختلف بر ما می تازند. حبیب از کابل
. دزاین قسمت نامه های اعتراضی را بخوانید.

 

 ©2003, Voice of Hazarajat                                                                
Last Update : 2013/12/19        >>>Back to Home